Dariusz Urbański Fotografia

Profesjonalne zdjęcia Twojego Psa z wystaw i nie tylko

Jeśli szukasz fotografa, który wykona profesjonalne, piękne zdjęcia przedstawiające Twojego psa w jak najlepszym świetle zarezerwuj sesję.

Gdzie możemy się zobaczyć?

Myślęcinek 17 września 2023

Krajowa Wystawa Psów Ras Myśliwskich

ZKwP Oddział Bydgoszcz

Lipno 1 października 2023

Kujawska Wystawa Psów Rasowych

ZKwP Oddział Włocławek

Rodzaje zdjęć

Zobacz jakie ujęcia mogę Ci zaoferować

9

Sesje z oceny w ringu

Podczas zdjęć z ringu staram się skupić na wykonaniu zdjęć m.in statyki, ruchu, zdjęcia z sędzią, zdjęcia z lokaty. W cenie sesji otrzymujesz 5 (wybranych przez siebie) zdjęć w wysokiej rozdzielczości poddanych starannej obróbce graficznej.

Koszt: 150 złotych (możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć od 25 zł/szt.)

9

Sesje plenerowe w trakcie wystawy

Podczas sesji plenerowej skupiamy się na wykonaniu zdjęć m.in statycznych prezentujących najlepsze cechy fizyczne psa zgodnie z Twoją wizją (front, profil, półprofil, głowa). W ramach tego rodzaju sesji możemy również wykonać zdjęcia w ruchu oraz zdjęcia pozowane z właścicielem. W cenie sesji otrzymujesz 5 (wybranych przez siebie) zdjęć w wysokiej rozdzielczości poddanych starannej obróbce graficznej.

Koszt: 150 złotych (możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć od 30 zł/szt.)

9

Sesje plenerowe

Sesja plenerowa poza terenem wystawy pozwala na na spełnienie wszystkich Twoich fotograficznych marzeń. Jeśli pragniesz mieć zdjęcia Twojego psa w lawendzie, na polu maków albo w industrialnym miejskim klimacie ten wariant sesji jest właśnie dla Ciebie.

Koszt sesji w tym wariancie ustalany jest indywidualnie po zapoznaniu się z oczekiwaniami właściciela.

booking

Zapisz się na sesję

Wypełnij ten krótki formularz aby zarezerwować sesję zdjęciową dla Twojego psa. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia niezwłocznie prześlę Ci draft umowy sesji zdjęciowej oraz szczegóły dot. rezerwacji.

Napisz

darek@grafique.pl

Zadzwoń

+48 537 255 256